ARBOmedia

Kdo jsme

ARBOmedia je přední interaktivní mediální zastupitelství poskytující služby v oblasti displej, video a mobilní reklamy. Jako součást vlastní reklamní sítě nabízí produkty založené na prověřených technologiích pro podporu efektivní komunikace on-line reklamy.

ARBOmedia zajišťuje odborné poradenství, širokou škálu služeb a komplexní portfolio produktů pro efektivní a cílené marketingové řešení. V současné době spravujeme více než 88 webových projektů.

Vedení společnosti

V roce 2002 založil projekt Osobnosti.cz. Od roku 2004 pracoval ve společnosti Seznam.cz jako projektový a produktový manažer služeb Seznam.cz, Firmy.cz, Zbozi.cz, Lide.cz, Horoskopy.cz a další. Od roku 2015 je spolumajitelem společnosti ARBOmedia s.r.o. prostřednictvím investiční skupiny Dignity, s.r.o., ve které se v roce 2012 stal majoritním vlastníkem.

Petr Jaroš keyboard_arrow_up

V internetovém prostředí se pohybuje od roku 2011, kdy nastoupil na pozici account managera do společnosti Goldbach ČR (tehdejší majitel společnosti ARBOmedia). V září 2012 se stal ředitelem společnosti Goldbach ČR, v listopadu 2014 převzal značku ARBOmedia a stal se jejím jednatelem a 100% vlastníkem. V roce 2015 prodal část společnosti TISCALI MEDIA, a.s., kde nadále působí jako jednatel a ředitel společnosti.

Ve společnosti ARBOmedia s.r.o zastává pozici obchodního ředitele. Předtím působil mimo jiné jako výkonný ředitel vydavatelství Atemi, country manager vydavatelství Concept 2M a ředitel agentury ZenithOptimedia, která je součástí Publicis Group.

Jako finanční ředitelka nastoupila do ARBOmedia s.r.o. v roce 2015. Dříve pracovala na pozici finanční ředitelky ve společnosti Beyond Interactive, s. r. o. (skupina MediaCom Praha) a jako hlavní účetní v leasingové společnosti ARVAL CZ s.r.o. (skupina BNP Paribas).

Do TISCALI MEDIA nastoupil v dubnu 2010 na pozici Software Develeper a podílel se tak na vývoji většiny produktů, které TISCALI provozuje a vlastní. Od května 2017 působil ve společnosti na pozici Development manager a byl zodpovědný za tým lidí, který weby a aplikace vyvíjí. Od října 2019 je členem vedení zodpovědný za technologie a vývoj společnosti.