ARBOmedia rozšiřuje portfolio o největší online kuchařku tuzemského trhu Toprecepty.cz

25. 11. 2019

Mediazastupitelství ARBOmedia zahájilo exklusivní spolupráci s portálem Toprecepty.cz, a dále tak rozšiřuje nabídku zastupitelství v segmentu vaření. Největší tuzemská „online kuchařka“ osloví měsíčně 1,8 milionu reálných uživatelek a uživatelů dle Netmonitoru. 

Portál Toprecepty.cz je největší ve své kategorii. Uživatelé zde najdou nekonečnou inspiraci, co dobrého uvařit od tisíců kuchařek a kuchařů přehledně členěných do kategorií. Vyhledávat mohou uživatelé zároveň podle surovin, sledovat videorecepty, nebo se nechat inspirovat receptem náhodným. 

„Projekt Toprecepty.cz velmi vhodně doplňuje naše portfolio. V segmentu vaření je největším na trhu a nyní můžeme svým klientům a partnerům nabídnout opravdu velký zásah, říká CEO ARBOmedia, s.r.o. Petr Jaroš.

ARBOmedia, s.r.o.

ARBOmedia je přední interaktivní mediální zastupitelství poskytující služby v oblasti displej, video a mobilní reklamy. Jako součást vlastní reklamní sítě nabízí produkty založené na prověřených technologiích pro podporu efektivní komunikace on-line reklamy. Zajišťuje odborné poradenství, širokou škálu služeb a komplexní portfolio produktů pro efektivní a cílené marketingové řešení. V současné době spravujeme více než 94 webových projektů.

ARBOmedia rozšiřuje portfolio o největší online kuchařku tuzemského trhu Toprecepty.czarrow_back   Zpět na výpis